Skip to main content
SpinBoss

SpinBoss bonus: welkomstpakket en acties

Alle bonussen van SpinBoss Casino op een rij: het welkomstpakket over vier stortingen, de Crypto Welkomstbonus, reload bonussen, cashback, de bonuswinkel en uitdagingen.

Vier stortingsbonussen

Het welkomstpakket bij SpinBoss Casino loopt over vier stortingen, elk met een eigen percentage, een maximaal bonusbedrag en gratis spins. Samen loopt dat op tot € 15.000 en 400 gratis spins. Volgens de voorwaarden die in de review van SpinBoss Casino zijn bekeken, gelden voor alle vier de stappen dezelfde minimale storting en dezelfde rondspeelregels.

Bonus per storting

Algemene voorwaarden en actievoorwaarden van het casino zijn van toepassing.

Voorwaarden van het welkomstpakket

VoorwaardeWaarde
Minimale storting€ 20 per stap
Rondspeeltermijn10 dagen per stap
Inzetlimiet tijdens rondspelen€ 100 per inzet

Crypto Welkomstbonus

Wie met crypto begint, kan kiezen voor de Crypto Welkomstbonus: 200% tot 3000 USDT bij een storting van minimaal 100 USDT. De bonus speel je 40x rond binnen 10 dagen, met een inzetlimiet van € 114.

Lopende acties

Naast het welkomstpakket draait SpinBoss een reeks acties, elk met een eigen minimale storting en eigen rondspeelregels.

WanneerActieWat je krijgtRondspelen
EenmaligCrypto Welkomstbonus200% tot 3000 USDT, vanaf 100 USDT40x, 10 dagen, inzetlimiet € 114
WeekendWeekend reload bonus€ 500 + 70 gratis spins, vanaf € 5035x, 10 dagen, inzetlimiet € 100
WeekendWeekend crypto reload 60%tot 1000 USDT, vanaf 50 USDT14 dagen om te activeren
WeekendWeekend crypto reload 75%750 USDT + 100 gratis spins, vanaf 75 USDT14 dagen om te activeren
WekelijksWekelijkse reload70 gratis spins, vanaf € 2040x, 10 dagen, 7 dagen geldig
DagelijksDagelijkse cashback15% tot € 2501x
DoorlopendLive Cashback25% tot € 200-

Lopende acties

  • Crypto Welkomstbonus

    200% tot 3000 USDT Vanaf 100 USDT · 10 dagen · inzetlimiet € 114
  • Weekend reload bonus

    € 500 + 70 spins Vanaf € 50 · 35x · 10 dagen
  • Weekend crypto reload

    60% tot 1000 USDT Of 75% tot 750 USDT + 100 spins · 14 dagen te activeren
  • Wekelijkse reload

    70 spins Vanaf € 20 · 40x · 7 dagen geldig
  • Dagelijkse cashback

    15% tot € 250 1x rondspelen
  • Live Cashback

    25% tot € 200 Op verlies aan de live tafels

Algemene voorwaarden en actievoorwaarden van het casino zijn van toepassing.

Bij de weekend crypto reload geldt een activatieperiode van 14 dagen, zonder apart rondspeelpercentage in de voorwaarden.

Speciale aanbiedingen

  • Toernooien

    Win € 300.000 Ranglijsten voor casino en sport
  • Uitdagingen

    15.000 munten Missies voltooien en munten verdienen
  • Bonuswinkel

    Tot € 1000 Munten inwisselen voor bonusgeld, gratis spins en freebets
  • VIP Club

    € 5000 aan beloningen Vijf rangen en 25 levels
  • Verzamelingen

    € 5000 te claimen Beloningen voor afgeronde verzamelingen

Algemene voorwaarden en actievoorwaarden van het casino zijn van toepassing.

Naast de bonussen zijn er toernooien, uitdagingen, verzamelingen en het Wheel of Fortune, waarmee je tot € 1000 kunt winnen. Het Wheel of Fortune werkt zonder dat er een storting aan vastzit.

Bonuswinkel en munten

In de bonuswinkel wissel je munten in voor bonusgeld, gratis spins en freebets voor sport. Munten verdien je met stortingen, uitdagingen en toernooien. De gratis spins uit de winkel hebben een vooraf bepaalde inzet per spin, zoals € 0,10 op Le Bandit of Ze Zeus en € 0,20 op Wanted Dead or a Wild.

BeloningBonusgeldGratis spins
€ 5500 munten500 munten
€ 10900 munten900 munten
€ 201500 munten1700 munten
€ 302200 munten2500 munten
€ 503200 munten3500 munten
€ 1005500 munten-
€ 20010.000 munten-
€ 30013.000 munten-

Uitdagingen

Bonussen voor de bookmaker

Voor sport is er een aparte eerste stortingsbonus van 100% tot € 100 en een crypto-variant van 100% tot 200 USDT. Freebets haal je ook uit de bonuswinkel.

Waar je op let

Welkomstpakket

Tot € 15.000 + 400 gratis spins

Vier stortingsbonussen, elk vanaf een storting van € 20.

Naar SpinBoss

Algemene voorwaarden en actievoorwaarden van het casino zijn van toepassing.

FAQ

Wat is de minimale storting voor de welkomstbonus?

Voor elke stap van het welkomstpakket geldt een minimale storting van € 20.

Hoe lang heb ik om de bonus rond te spelen?

10 dagen per stap, met een inzetlimiet van € 100 per inzet.

Wat levert de Crypto Welkomstbonus op?

200% tot 3000 USDT bij een storting vanaf 100 USDT, met 40x rondspelen.

Hoeveel cashback krijg ik bij SpinBoss?

Dagelijks 15% tot € 250 en op de live tafels 25% tot € 200.

Wat kan ik in de bonuswinkel kopen?

Bonusgeld, gratis spins en freebets, die je betaalt met munten.

Last updated